Z przykrością zawiadamiamy o czasowym zamknięciu dla zwiedzających i czytelników Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce i Biblioteki Krajowej Rady Spółdzielczej. Zawieszenie tej części naszej działalności spowodowane jest epidemią koronowirusa i obowiązuje do odwołania.

Ukazał się wrześniowy numer Tęczy Polskiej, w której jak zawsze znajdziecie szereg artykułów poświęconych spółdzielczej przeszłości.

Niedawno ukazał się najnowszy numer Społemowca Warszawskiego, a w nim jak (prawie) zawsze garść informacji ze spółdzielczej historii.

Jak zawsze polecamy świeży numer „Społemowca Warszawskiego”, choć tym razem dużo bardziej!

Ostatni weekend września jest dedykowany udziałowi seniorów w kulturze. To dzień, w którym placówki muzealne, teatry, kina i inne miejsca w sposób szczególny otwierają się dla najstarszych członków naszego społeczeństwa. Z przyjemnością włączamy się w to wydarzenie!

III Forum Spółdzielcze w Bydgoszczy było okazją do omówienia wyzwań z jakimi mierzą się współczesne spółdzielnie mieszkaniowe. Rozmowom i dyskusjom o spółdzielczości towarzyszyła wystawa z naszego Muzeum, która nie tylko dostarczyła wiadomości na temat wkładu spółdzielców w odzyskanie niepodległości, ale też była świetnym tłem do przeprowadzania wywiadów i pamiątkowych fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia zorganizowanego przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową.

W sprzedaży jest najnowszy numer Tęczy Polskiej, a w nim, jak zawsze, ciekawostki z odcinka spółdzielczej historii.

zapisz się do newslettera

ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

centrala: tel.: 22 59 64 300
sekretariat: tel.: 22 827 13 16, 22 596 45 00

archiwum: tel. 22 835 12 60, tel. kom. 536 281 663, archiwum@krs.com.pl

Archiwum udziela informacji telefonicznie pn.-pt., godz. 11:00-13:00.

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie