Zapraszamy Spółdzielców do zapoznania się z materiałami nt. realizowanych działań informacyjnych i wsparcia realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Agencję Rozwoju Przemysłu, w ramach Tarcz Antykryzysowych, w związku z problemami gospodarczymi w wyniku wystąpienia pandemii COVID-19. W tym celu dołączyliśmy linki do informacji źródłowych.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Realizacja 20 tematycznych konferencji on-line, związanych z wdrażanymi działaniami Tarcz Antykryzysowych i Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju. Konferencje z możliwością przekazania pytań on-line oraz dyżury eksperckie - pomoc w uzyskaniu lub aktualizacji informacji.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

Więcej o cyklu wideokonferencji dla przedsiębiorców pn. Tarcza antykryzysowa dla biznesu przejdź

Istnieje możliwość wysłania zapytania na wybrany temat wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej z ekspertem. Prezentowane są również aktualności nt. wdrażanej pomocy, itp. przejdź

Harmonogram realizacji konferencji przejdź

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP)

Leasing operacyjny i pożyczki obrotowe – z karencją w spłacie – dla różnej wielkości przedsiębiorstw, nie tylko firm transportowych (akcentowanych w materiale ARP), ale również innych podmiotów, potrzebujących takiej pomocy przejdź

Pożyczki dedykowane - dla średnich i dużych firm przejdź

 

Zważywszy na różne niejasności w interpretowaniu przepisów i wytycznych dotyczących poszczególnych rodzajów wsparcia w ramach Tarcz Antykryzysowych, mamy nadzieję, że uzyskane informacje pomogą Państwu przy ubieganiu się o pomoc.

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2019

Projekt i wykonanie