Polski Fundusz Rozwoju uruchamia za pośrednictwem banków Tarczę Finansową PFR dla Firm i Pracowników – o czym wstępnie informowaliśmy we wcześniej publikowanej wiadomości dotyczącej Tarczy Antykryzysowej 2.0.

Tarcza Finansowa PFR to nowy program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej skierowany do ponad 670 tys. polskich przedsiębiorstw. Ma pomóc im powrócić na ścieżkę wzrostu po zamrożeniu gospodarki w czasie walki z koronawirusem.

Tarcza Finansowa PFR jest programem wsparcia o wartości 100 mld zł skierowanym do mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce.

 

Poniżej publikujemy praktyczny przewodnik i prezentację, pomocne przy pozyskaniu szczegółowych informacji na temat Tarczy Finansowej oraz do złożenia wniosku o pomoc.

Pełna wersja „Przewodnika po Tarczy Finansowej PFR dla Firm i Pracowników” (POBIERZ)

Prezentacja - Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników (POBIERZ)

 

Zachęcamy Państwa do bieżącego monitorowania informacji nt. Tarczy Finansowej na stronach internetowych Polskiego Funduszu Rozwoju www.pfr.pl

Najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi (PRZEJDŹ)

zapisz się do newslettera

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza 2020

Projekt i wykonanie