W dniach 07-08 maja 2020 roku na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Gospodarki Energetycznej, organizowane przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Oferta Targów jest adresowana m.in. do producentów i operatorów energii elektrycznej, producentów elektroniki, w tym elektroniki przemysłowej, producentów i operatorów w dziedzinie budownictwa i gazownictwa, uczelni technicznych, jednostek samorządu terytorialnego, firm usługowych, biur projektowych i konstrukcyjnych, stowarzyszeń i instytucji z branży elektroenergetycznej, dystrybutorów rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach itp.

W pierwszym dniu Targów zaplanowano konferencję „Elektromobilność – nowa era w transporcie i energetyce”. Jej celem będzie prezentacja aktualnych aspektów technicznych i prawnych w zakresie implementacji na rynku polskim szeroko pojętej elektromobilności, w tym przede wszystkim pojazdów elektrycznych, systemów ładowania, zarządzania, systemów rozliczeń i płatności. W czasie konferencji zostanie wręczona nagroda „Elektrolaur Mazowsza” dla tych przedsiębiorców, którzy bazują na innowacyjnych ideach i wiedzy oraz wykorzystują zdobycze nowoczesnej technologii.

Innym godnym polecenia wydarzeniem będzie jednodniowa konferencja „Kierunki rozwoju energetyki w Polsce”, która odbędzie się 14 listopada br. w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5, sala B. Konferencję zdominują dwa bloki tematyczne: „Kierunki rozwoju krajowego systemu elektroenergetycznego (KSE)” oraz „Kierunki poprawy efektywności energetycznej w energetyce i budownictwie”.  W konferencji wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, a prelegentami będą naukowcy reprezentujący uczelnie i instytuty badawcze.

Patronat nad obydwoma wydarzeniami objęła Krajowa Rada Spółdzielcza.

Uczestnictwo w Targach wymaga dokonania zgłoszeń na dane kontaktowe zamieszczone w poniższych materiałach. Natomiast osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji „Kierunki rozwoju energetyki w Polsce” proszone są o kontakt z Krajową Radą Spółdzielczą.

TARGI ENERGETYCZNE (ULOTKA - POBIERZ PDF)

PROGRAM KONFERENCJI „KIERUNKI ROZWOJU ENERGETYKI W POLSCE” (POBIERZ PDF)

INFORMACJA O KONFERENCJI (POBIERZ PDF)


UWAGA! W związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem w Polsce i z uwagi zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających i wystawców, termin targów Warsaw Energy Expo - Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii uległ zmianie.

Targi odbędą się 13-14 stycznia 2021 r. Wszystkie rejestracje będą automatycznie obowiązywać w nowych datach.

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

ARCHWIWUM KRS NIECZYNNE od 8 do 19 lipca br.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie