Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Programu Dostępność Plus na Portalu Funduszy Europejskich, a zwłaszcza do śledzenia zakładek Zamówienia publiczneoraz Nabory i konkursy”.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej rozpoczyna postępowania o zamówienie usług związanych z przygotowaniem materiałów, opinii czy analiz związanych z rozwojem dostępności. 

Aktualnie na stronie ukazało się ogłoszenie na zamówienie przeprowadzenia badania dotyczącego oceny stopnia zrozumiałości umów stosowanych w sektorze finansowym. Usługa polegać będzie na przeprowadzeniu badania oceniającego stopień zrozumiałości umów, zarówno tych obecnie dostępnych dla klientów, jak i ich wersji poddanych “uproszczeniu” zgodnie z zasadami prostego języka (do dwóch poziomów „uproszczenia”). Badanie ma na celu sprawdzenie w jaki sposób użycie prostego języka wpływa na poziom zrozumienia dokumentów stosowanych w sektorze finansowym przez odbiorcę - zarówno tzw. “przeciętnego” konsumenta, jak i osobę ze szczególnymi potrzebami, tj. osoby starsze, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, w spektrum autyzmu oraz osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Oferty należy składać w terminie do dnia 15.04.2024 r., w wersji elektronicznej – na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

KONTAKT

Krajowa Rada Spółdzielcza
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa

e-mail: krs@krs.com.pl
sekretariat tel.: 22 827 13 16, 22 59 64 500

centrala tel.: 22 59 64 300

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Kontakt z Archiwum Krajowej Rady Spółdzielczej:
tel. kom. 536 281 663
e-mail: archiwum@krs.com.pl
Archiwum udziela informacji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 13:00.

 

PARTNERZY

 

 

   

 

Copyright by Krajowa Rada Spółdzielcza

Projekt i wykonanie