Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

15 grudnia 2017 roku Rada Unii Europejskiej ma przyjąć Białą Księgę o Przyszłości Europy określającą kierunki rozwoju gospodarki europejskiej w ciągu najbliższego dziesięciolecia. Dokument przygotowywany był od początku tego roku przez Komisję Europejską i szeroko konsultowany. Niestety, zupełnie pomija on spółdzielnie. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy Cooperatives Europe i oddania głosu na rzecz wzmocnienia pozycji spółdzielczości w wizji przyszłej Europy!  

Czytaj więcej...

Profesor Adam Franciszek Jedliński był współzałożycielem całej gałęzi polskiej spółdzielczości, jaką stanowią, odrodzone po 1989 r., spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe.

Czytaj więcej...

Muzeum Historii Spółdzielczości wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów Liceów Wojskowych SALW-a zapraszają na premierę albumu "Kadet" w dniu 18 grudnia 2017 r. zaproszenie

listopadteczaJuż wkrótce do Czytelników dotrze listopadowe wydanie miesięcznika spółdzielczego "Tęcza Polska", w którym wiele miejsca poświęcamy odbywającym się w tym miesiącu zjazdom branżowych związków rewizyjnych. Wszystkim zainteresowanym naszym wydawnictwem przypominamy o możliwości odnowienia prenumeraty na 2018 r. - można to zrobić poprzez zamówienie na poniższym druku, lub pisząc na adres e-mail. 
pobierz: druk prenumeraty
zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...