Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player


Ze spółdzielczością mieli okazję również zapoznać się studenci Wydziału Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie podczas sympozjum, które w połowie maja odbyło się w Zakopanem z inicjatywy Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy - zamieszczamy obszerną relację z tego wydarzenia, przygotowaną przez jedną z jego organizatorek – Joannę Brzozowską-Wabik. Filip Plaskota z Zespołu Lustracji KRS pisze natomiast o różnych formach audytu spółdzielczego, które funkcjonują  w Europie i na świecie. Jak zwykle zamieszczamy sporą dawkę informacji sejmowych, dotyczących m.in. lustracji, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz ustawy o spółdzielniach rolników.  

W numerze poza tym: kalendarium wydarzeń spółdzielczych w całym kraju, związanych m.in. z obchodami Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, wizyta w „Społem” WSS Żoliborz i jego „kultowym” barze mlecznym „Sady”, informacje z życia spółdzielni uczniowskich oraz ciekawostki dotyczące m.in. luksusowych spółdzielni mieszkaniowych tworzonych w krajach Europy Zachodniej. Miłej lektury.

Miesięcznik Spółdzielczy dostępny jest wyłącznie w prenumeracie
- koszt prenumeraty na II półrocze 2017 r. to zaledwie 31,50 brutto
zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FacebookCzytelników zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:
Miesięcznik Spółdzielczy „Tęcza Polska”

spis