Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player


Wiele interesujących porad można znaleźć w dodatku poświęconym sprawom prawnym i księgowym. Helena Pośpieszyńska pisze o wynagradzaniach, ubezpieczeniach oraz innych świadczeniach na rzecz członków rad nadzorczych w spółdzielniach. Edyta Tkaczyk - o zasadach rozliczania kosztów eksploatacji i utrzymania nieruchomości przez osoby będące i nie będące członkami spółdzielni mieszkaniowej. Ostatnie miesiące przyniosły też zmiany w przepisach dotyczących funkcjonowania komorników sądowych - szczegółowo omawia je Michał Radziejewski.       

W numerze poza tym: obszerny wiywiad z Donatą Rapacką, prawnuczką jednego z najważniejszych działaczy przedwojennej spółdzielczości spożywców, Mariana Rapackiego, która opowiada o rodzinnych pamiątkach i apeluje o pomoc w odnowieniu jego mogiły na warszawskich Powązkach. O działalność Banku Spółdzielczego w Lututowie, który 14 lipca świętował 100-lecie, mówi prezes Zarządu Marian Fita, natomiast plany powołania kursów nauki ginących zawodów związanych z rękodziełem ludowym przybliża Józef Spiszak, dyrektor Biura Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej w Krakowie. Miłej lektury.

Miesięcznik Spółdzielczy dostępny jest wyłącznie w prenumeracie
koszt prenumeraty na II półrocze 2017 r. to zaledwie 31,50 brutto
zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookCzytelników zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:
Miesięcznik Spółdzielczy „Tęcza Polska”

tresclipiec