Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

Członkowie Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu-Zdroju piszą natomiast do tego resortu o skutkach, jakie przyniosła ubiegłoroczna nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i problemie pełnomocników reprezentujących członków spółdzielni nieobecnych na Walnych Zgromadzeniach. Sprawę zasad rozliczania funduszu remontowego prezentuje Edyta Tkaczyk w cyklu "GZM". Kontynuujemy także cykl poświęcony wdrażaniu RODO, w którym tym razem Eugeniusz Pindel pisze o kontrowersyjnej sprawie udostępniania członkom spółdzielni mieszkaniowych rejestrów członków spółdzielni. Wśród tematów dotyczących historii spółdzielczości prezentujemy inicjatywę edukacyjną Fundacji Pole Dialogu, która na przykładzie przedwojennej Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej edukuje młodzież w zakresie współdzialniania i społecznej aktywności. Kończymy cykl "Spółdzielczość to nasza droga do wolności", w którym przez 12 wydań "Tęczy Polskiej" prezentowaliśmy różne aspekty spółdzielczości w II RP i jej wpływ na rozwój gospodarczy Polski po odzyskaniu niepodległości. Tym razem dr Adam Piechowski pisze o spółdzielczej edukacji. 


Specjalnym dodatkiem do naszego miesięcznika jest ranking 100 najlepszych Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych w 2017 r., przygotowany przez Krajowy Związek Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych oraz Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.  

Jednocześnie zachęcamy wszystkie spółdzielnie do prenumeraty Miesięcznika Spółdzielczego "Tęcza Polska" w 2019 roku.  Koszty prenumeraty nie zmieniły się  - 63 zł brutto na rok.

DRUK ZAMÓWIENIA

Jednocześnie informujemy Spółdzielnie, które posiadają prenumeratę „Tęczy Polskiej” za 2018 r. że na 2019 r. prenumerata zostanie odnowiona automatycznie, bez konieczności przysyłania do nas wypełnionego druku zamówienia. Natomiast wszystkie Spółdzielnie, które chciałyby zrezygnować z otrzymywania „Tęczy Polskiej” prosimy o zgłaszanie rezygnacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 30 stycznia 2019 r.

 

str1grudzien2018