Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

W Krajowej Radzie Spółdzielczej od 2 do 14 marca br. odbywały swoje pierwsze posiedzenia komisje problemowe. Wybrano władze poszczególnych Komisji oraz dyskutowano nad regulaminem pracy i planem posiedzeń w 2017 r. Oto rezultaty wyborów w poszczególnych Komisjach:

KOMISJA SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY (1 marca)

przewodniczący: Katarzyna Kaźmierska, Delegatura Regionalna ZLSP w Lublinie
zastępca: Ryszadr Płusa Spółdzielnia Inwalidów ORPEL w Łodzi
sekretarz: Włodzimierz Biniek, Spółdzielnia Rzemieślnicza w Częstochowie

KOMISJA SAMORZĄDU SPÓŁDZIELCZEGO I PROMOCJI (2 marca)

przewodniczący: Andrzej Półrolniczak, Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga”
zastępca: Tadeusz Libor, RZRS „S.Ch”. we Wrocławiu
sekretarz: Jacek Błaszczyk, GS „S.Ch.” Czerwonak

KOMISJA REWIZYJNA (3 marca)

przewodniczący: Stanisław Stec, Związek Rewizyjny Spółdzielczości Rolniczej w Poznaniu
zastępca: Leszek Klonowski, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jedność” w Ostródzie
sekretarz: Teresa Jędraszek, OSM Głuchów

KOMISJA SPÓŁDZIELCZOŚCI MIESZKANIOWEJ (7 marca)

przewodniczący: Jan Sułowski, Krajowy Związek Rewizyjny SM
zastępca: Sylwester Pokorski, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bawełna” w Łodzi
sekretarz: Ewa Janik, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zacisze” w Małkini Górnej

KOMISJA LUSTRACJI (8 marca)

przewodniczący: Marek Juszkiewicz, Małopolski Związek Rewizyjny SM w Tarnowie
zastępca: Julian Brewka, Złotowska Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa
sekretarz: Zenona Zalewska, Bank Spółdzielczy w Zambrowie

KOMISJA SPÓŁDZIELCZOŚCI ROLNICZEJ (9 marca)

przewodniczący: Władysław Kołodziej, Regionalny Związek Spółdzielni Produkcji Rolnej
zastępca: Teresa Jędraszek, OSM Głuchów
sekretarz: Jarosław Kobierski, SKR Rawa Mazowiecka

KOMISJA SPÓŁDZIELCZOŚCI KONSUMENTÓW (10 marca)

przewodniczący: Andrzej Anulewicz, KZRS „S.Ch.”
zastępca: Anna Tylkowska, „Społem” WSS Śródmieście
sekretarz: Waldemar Paziewski, OSM Garwolin

KOMISJA FINANSÓW SPÓŁDZIELCZYCH (14 marca)

przewodniczący: Piotr Huzior, ZRBS im F. Stefczyka
zastępca: Rafał Matusiak, Kasa Krajowa SKOK
sekretarz: Roman Dawidowski, Bank Spółdzielczy Sierakowice